Dt. Koray Dönmez

Dt. Koray Dönmez

Branş: Diş Hekimliği

Meslek Grubu: Diş Hekimi

 • (545) 414 00 16

 • Bursa

 • 12 Yıllık Tecrübe

Soru Sorulmamış

479

Görüntülenme

Hastane Bağlantıları

Elit A Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

 • Diş Hekimliği
 • Bursa

 • Ahmet Taner Kışlalı (Özlüce) Bulvarı, Altınşehir Mh. 19. Sokak Karataş Apt. No: 42/1 (Ayanoğlu Mandıra yanı) ÖZLÜCE- NİLÜFER- BURSA

 • (545) 414 00 16

 • 13 Mart 2013

 • Halen Çalışıyor

 • Çalışma Saatleri Belirtilmemiş.

Genel Bilgiler

UZMAN HAKKINDA

1981 yılında Bulgaristan Şumnu’da doğan Koray DÖNMEZ, ilköğrenimini Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu’nda,orta öğrenimini Yenimahalle Ortaokulu’nda,lise öğrenimini ise Bursa Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.

2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanan Koray DÖNMEZ, Ankara Aydos Polikliniği’nde 2004-2005 yılları arasında yarı zamanlı çalışmaya başlamıştır.2005 yılında Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra 2005-2006 yılları arasında Bursa Fomara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde diş hekimi olarak görev yapmıştır.

2006-2007 yılları arasında askerlik görevini 2.HIBMK’lığı Sağlık Amirliği Kayseri Garnizonu’nda diş hekimi olarak yapmıştır.

Askerlik görevi bitiminde 2007-2008 yılları arasında Özel Hayat Hastanesi’nde diş hekimi olarak görev yaptıktan sonra 2008-2013 yılları arasında mesleğini özel muayenehanesinde serbest diş hekimi olarak icra etmiştir.Türkiye’nin çeşitli yerlerinde katılmış olduğu eğitimler sonucu,"Ağız ve Diş ortodontisi, Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları ve İmplant" eğitim sertifikaları bulunmaktadır.Yeşil Beyaz Ağız ve Diş sağlığı polikliniklerinin kurucu hekimlerindendir.Kurumun Karaman mahallesindeki şubesinde görev yaptıktan sonra ELİTA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurmuş mesleki faaliyetine burada sürdürmektedir.

Estetik diş hekimliği uygulamaları, diş eksikliği olan hastalarda uygulanan doğal diş vazifesi gören implant uygulamaları, dişlerin sadece ön yüzeyine uygulanarak yapılan ve dişlerin daha güzel bir görünüm elde etmesini sağlayan porselen lamina uygulamaları, dişlere hiç zarar vermeden dişlerin aralıklarının kapatılmasını sağlayan bonding uygulamları Diş Hekimi Koray Dönmez'in özel ilgi alanına girmektedir.


DENEYİMLER


MEZUN OLDUĞU ÜNİVERSİTE

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’

Diş Hastalıkları ve Tedavisi 13 Mart 2005

Üniversite İsmi Belirtilmemiş

Ağız/Yüz/Çene Cerrahisi

Üniversite İsmi Belirtilmemiş

Protetik Diş Tedavisi

Üniversite İsmi Belirtilmemiş

Toplum Ağız Sağlığı


SİGORTA ANLAŞMALARI

 1. SGK

Konuştuğu Diller

 1. Türkçe

BERABER ÇALIŞTIĞI UZMANLAR

 1. Dt. Koray Dönmez - Diş Hekimliği

UZMANI DEĞERLENDİR

Değerlendirme yapabilmek için sisteme üye olmanız / giriş yapmanız gerekmektedir.

UZMANA SORU SORUN

Soru sorabilmek için sisteme üye olmanız / giriş yapmanız gerekmektedir.