Özel Gözakademi Hastanesi

Özel Gözakademi Hastanesi

İl ve İlçe: Denizli , Merkezefendi

Hastane Türü: Özel Hastane

 • 444 91 93

 • Merkezefendi Mah. 29 Ekim Bulvarı 438 Sok. No:15 Merkezefendi/DENİZLİ

Soru Sorulmamış

2376

Görüntülenme

KURUM BİLGİLERİ

Özel Gözakademi Hastanesi

 • Özel Hastane

 • Merkezefendi Mah. 29 Ekim Bulvarı 438 Sok. No:15 Merkezefendi/DENİZLİ

 • 444 91 93

Genel Bilgiler

KURUM HAKKINDA

Denizli'nin yeni hastaneler bölgesi olarak gelişmekte olan 29 Ekim Bulvarı 438 Sokak No:15'teki havadar, sakin ve huzurlu bir ortamında, şehir trafiğinden ve karmaşasından uzakta, göz hastalıklarının teşhis ve tedavisinde hizmet vermek amacıyla yola çıktık. Modern mimarimizin tasarımında hastalarımıza en rahat ve ergonomik ortamı sunmaya özen gösterdik ve hastalarımızın memnuniyeti için her bir ayrıntıyı uzman ekiplerle tek tek değerlendirdik.

Yatırımlarımızda en büyük güvencemiz, bölgemizin dinamiği ve sağlık turizmi potansiyeli olmuştur. Bölgemizin ihtiyacıyla birlikte Denizli'mizin sağlık turizmi potansiyelini aktif hâle getirmek en büyük arzumuzdur. Bu amaçla kurumumuzda, tam donanımlı 11 hasta odasıyla birlikte özel filtreli iklimlendirme sistemiyle donatılmış 2 ameliyathane, yine özel filtreli iklimlendirme sistemiyle donatılmış Excimer lazer operasyon merkezi24 saat acil ünitesi ve ambulans hizmeti bulunmaktadır. Özel Gözakademi Hastanesi, hastalarına 1.800 m2 kapalı alanlı modern mimarisiyle, bölgemizde, tüm tetkik ve tedaviler ile ameliyatların yapıldığı huzurlu bir ortam sunmaktadır.

Medikal direktörümüz Prof. Dr. Cem Yıldırım ile birlikte cihaz parkurunda en modern teknolojiye sahip tıbbi cihazlara yatırım yapılmıştır: SLT lazer cihazları, OCT, Excimer lazer, Wavefront kişiye özel lazer teknolojisi, YAG Lazer, Argon Lazer, Fako Cihazları, Ameliyat Mikroskopları, Anjiyo, Ön segment görüntüleme, Görme alanı, Mikrokeratom ve diğer birçok cihaz. Bu yatırımların planlanmasında hastalarımızın her türlü ihtiyacının karşılanması amaçlanmıştır. Bu çalışma sonucu cihaz parkuruna toplamda 1.500.000 avroluk yatırım gerçekleştirilmiştir. Bu yatırımlarımız sonucu, günümüz itibarıyla sunduğumuz hizmetler şöyledir: 

Hizmetlerimizden, Sosyal Güvenlik Kurumu, özel sigortalar, bankalar ve anlaşmalı kurumlardan sağlık güvencesi alan hastalarımızın yanı sıra tüm halkımız yararlanmaktadır.

Özel Gözakademi Hastanesi, ülkemizde kalite standartlarını daima yükselterek toplumun her kesimine göz sağlığı hizmetini götürmeyi misyon olarak benimsemiştir.Faaliyetlerimizi daha fazla artırmayı ve sağlık hizmetlerini halkımıza daha rahat ve daha kaliteli ulaştırmayı amaçlamaktayız.


KURUMDA ÇALIŞAN UZMANLAR

 1. Opr. Dr. Uğur Yaşar - Göz Hastalıkları
 2. Prof. Dr. Cem Yıldırım - Göz Hastalıkları
 3. Opr. Dr. Davut Özbay - Göz Hastalıkları
 4. Daha fazla yükle

SİGORTA ANLAŞMALARI

 1. SGK - Anestezi ve Reanimasyon
 2. SGK - Göz Hastalıkları
 3. SGK - Pratisyen Hekim
 4. Daha fazla yükle

Değerlendirmeler

Memnuniyet

0 0
Yorum: Denizlinin güzide hastanelerinden. Doktorları çok ilgili. Hastanede çalışan herkez bize karşı ilgiliydi.